MDDr. Alexandr Čech, Aldentex stomatologie Ostrava

Ordinace se nachází v komplexu Dentální centrum Karolina

Adresa: Důlní 3347/1, Ostrava, 702 00

Telefon: +420 597 820 110


E-mail recepce: info@dckarolina.cz

Email ordinace: info@aldentex.cz

Email sestra:    sestra@aldentex.cz 

Objednat se lze pouze telefonicky na tel.: 597820110

 

V prostorách dentálního centra je pro naše pacienty zdarma wifi, místnost pro hygienu před zákrokem a následnou úpravu vzhledu po zákroku.

 

Platba za zákrok je možná v hotovosti nebo platební kartou (při platbě kartou poplatek 1% z ceny ošetření)

 

Parkování:

Parkování je možné jak v podzemních garážích blízkého objektu nákupního centra Karolina které jsou otevřené již od 06:00 a parkování zde je 3 hodiny zdarma, nebo na otevřeném parkovišti vedle trojhalí. Je možné také přijet autem až k ordinaci, ale je potřeba počítat s omezenou kapacitou parkovacích míst. Navíc se jedná o pěší zónu, takže může hrozit pokuta.
Toto parkování proto NEDOPORUČUJEME a je vhodné pouze pro imobilní pacienty!

 

Akutní ošetření našich registrovaných pacientů:

Jste-li našim klientem, akutní ošetření Vám poskytneme týž den. Vždy je zapotřebí objednat se telefonicky! (597 820 110)

V případě nepřítomnosti lékaře v pracovní den, poskytne akutní ošetření MUDr. Vařecha, MUDr. Doležálek nebo MUDr. Doležálková v rámci kliniky Dentální centrum Karolina (www.dckarolina.cz)  (597 820 110)

O víkendech a svátcích je možné využít pohotovost Městské nemocnice Ostrava-Fifejdy, Varenská 3131/5, (596 618 865)

 

Dodatkové provozní a právní informace:

Akutní ošetření cizích neregistrovaných pacientů probíhá s ohledem na pracovní vytížení lékaře.

Nostnost stomatologické soupravy je 180Kg  (Ordinace Důlní 1, Ostrava) - klienti s vyšší hmotností nemohou být na našem pracovišti ošetřeni.

 

Poskytnutí rentgenové dokumentace pořízené na našem pracovišti:

Rentgenová dokumentace je součásti zdravotní dokumentace. Z toho důvodu není možné zasílat rentgeny na Váš osobní email. Pokud budete mít o rentgenovou dokumentaci zájem, může Vám být předána pouze osobně, na přenosné médium typu flash disk, na základě Vašeho písemného souhlasu. Udělením písemného souhlasu přebíráte zodpovědnost za možné zneužití třetí stranou.
Za účelem odborné konzultace související s poskytováním zdravotních služeb je možné, aby byl i jiný než ošetřující zdravotnický pracovník seznámen v nezbytném rozsahu s detaily pacientovy zdravotní dokumentace. V praxi to tedy znamená, že Vaše rentgenová dokumentace může být poskytnuta jinému lékaři a to jakoukoliv domluvenou formou (tedy i zasláním rentgenové dokumentac na osobní email lékaře).

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení