Reference - MDDr. Alexandr Čech

Reference našich pacientů:

Vložit zprávu do knihy návštěv

Zpráva

* (Povinné)

Jana 02.08.2018 17:10:12

Nejlepsi zubar jakeho jsem poznala a ktery mi opravil 16 zubu BEZ bolesti????????navic jsem ani injekce necitila.K jinemu uz nikdy nepujdu ????a vrele doporucuju...

Roman Sosna 24.05.2018 20:59:22

Kdybych měl srovnat zubaře před deseti, dvaceti lety - nemám špatné zkušenosti, ale tohle je něco jiného. Mladý sympatický tým, moderní vybavení, kvalitní materiály, poslední trendy. Pana doktora práce evidentně baví a sestřička je taky výborná. Mám za sebou opravy v rozsahu asi patnácti hodin a s průběhem i s výsledkem jsem velmi spokojen. Já jsem technicky založený a bylo pro mě inspirující sledovat pana doktora při práci. A pokud ve vás vzpomínka na zubaře vyvolá negativní pocity, doporučuji tady vyzkoušet.

Věra Římanová 10.05.2018 18:33:27

Ordinaci pana doktora jsme navštíli před více jak rokem, když jsme hledali nového zubního lékaře. Po první návštěvě, kdy nám byl navrhnutý plán zákroků i s cenami, jsme trochu váhali. I tak jsme se zaregistrovali s manželem. Následně i děti. První s ošetřením byl 7letý syn. U bývalé lékařky děti vždy řev a nechtěli ani otevřít pusu. Po ošetření se synem jsme odcházeli bez jediné slzy a v naprostém klidu. Také první ošetření manžela, k zubaři chodil jen akutně, proběhlo podle jeho slov skvěle a těšil se na další. I starší syn se díky panu doktorovi začal o zuby starat mnohem lépe. Každé ošetření a zákrok pan doktor předem vysvětlí, probere. Děti se přestaly zubního lékaře bát a za to jsem moc ráda. I já sama jsem s celkovou léčbou velice spokojená. Moc děkuji za skvělý přístup celého kolektivu dentálního centra.

Martin Pospíšil 30.12.2017 21:31:51

Zcela upřímně musím říct, že nevím a ani raději nechci příliš domýšlet, co by s mými zuby bylo bez péče pana doktora Čecha, kdybych do jeho ordinace před rokem nepřišel. I přes svůj mladý věk byl stav mých zubů tehdy poměrně dost špatný, můj přístup k domácí prevenci laxní a nakonec jsem už i vynechával preventivní prohlídky. Samozřejmě ze všeho viním jen sebe, nicméně zpětně ve srovnání nutno říci, že kvalita péče u mé předešlé paní zubařky rozhodně nebyla dobrá. Především se používaly zastaralé a zbytečně invazivní postupy a se zákroky se opravdu velmi spěchalo, což se bohužel dříve nebo později u pacienta negativně projeví. Chápu, že úhrady většiny úkonů zdravotními pojišťovnami jsou nízké a vytvářejí trochu začarovaný kruh, nicméně v mém dnešním vnímání jsou takováto ošetření jednoznačně velmi krátkozraká. Nikdy jsem také nepoznal, co to je znecitlivující injekce a ani rentgenový snímek mi nebyl nikdy udělán. Žádná osvěta, poučení či doporučení a nakonec i nálada v ordinaci vládla vcelku nepříjemná. To je však minulost, protože nyní již chodím do ordinace, světe div se, s nadšením, že budu mít další zub perfektně ošetřený. Pan doktor je odborník na svém místě. Jde vidět, že své práci dokonale rozumí a těší ho jen stoprocentně provedené ošetření, i kdyby mělo nakonec trvat déle, než se předpokládalo. Když jsem měl akutní bolest související s kořenovými kanálky a panu doktorovi jsem o ní napsal až na konci dne, pomohl a ošetřil mi zub i po ordinační době. Vše pro pacienta srozumitelně vysvětluje a když je to vhodné, tak i vyfotí pár snímků během ošetření, které později pacientovi ukáže a vysvětlí. Pochopil jsem tak konečně i hlavní zdroj mých předešlých problémů se zuby, což je zásadní předpoklad, abych se s ním mohl zkusit vypořádat a problémy se neopakovaly. Během ošetření nic nebolí, nálada skvělá a používané technologie jsou kapitolou sama pro sebe - tak trochu budoucnost již dnes. Mohl bych psát dál a dál, ale komentář je už dlouhý a tak již jen krátce. Opravdu jsem vděčný panu doktorovi, že mě a později i mou přítelkyni přes plný stav přijal mezi své pacienty a všechny zuby nám opravil. Nesmírně si jej vážím a každému, komu záleží na zdraví svých zubů, můžu pana doktora jedině doporučit.

Jana Sommerová 11.05.2017 15:15:18

Do této ordinace jsem šla na doporučení svého kamaráda, taktéž zubaře (který měl plno) a musím říci, že po obdržení cenové kalkulace jsem velice váhala. Vzhledem k tomu, že zubů k opravě bylo spousta, celková cena byla tedy opravdu vysoká. U své dosavadní zubařky jsem neplatila téměř za nic (ale zpětně nutno říci, že to také podle toho vypadalo). Říkala jsem si, jestli to za to stojí, jestli se raději nepoohlédnout po zubaři, který by třeba nepoužíval nejmodernější metody a materiály, ale vyšlo by to levněji, ale nakonec jsem se rozhodla, že zkusím začít, že odejít mohu kdykoli. Hned po prvním zákroku jsem pochopila, že už neodejdu. Rozdíl v přístupu k pacientovi oproti všemu, co jsem doposud zažila, stejně jako rozdíl v úrovni péče, je tak obrovský, že když se to budu snažit popsat, bude to vypadat neuvěřitelně a neskutečně. Nejenže je vše naprosto bezbolestné – osobně jsem při zákrocích velmi často usínala - pan doktor i sestřička jsou vždy příjemní a milí, pan doktor je navíc ochoten vše dopodrobna vysvětlit, ale výsledek je pro mě naprostým překvapením, protože jsem ani netušila, co vše je možné! Rozdíl mezi mými zuby „před“ a „po“ je asi stejně výrazný, jako když reklama v televizi ukáže stopadesátikilovou, ošklivou babu a poté krásnou štíhlou modelku, která se takto změnila, když jen pár týdnů užívala nabízený přípravek. Jenže v tomto případě nejde o lež a vyhozené peníze, ale o skvěle odvedenou práci. Nelituji jediné koruny, kterou jsem do svých zubů v této ordinaci investovala. Marně se snažím přijít na nějaké negativum, abych tomuto hodnocení dodala věrohodnosti. Ne, opravdu mě nenapadá, co vytknout... :-)

RNDr. Šárka Heryánová 11.10.2016 21:02:21

Před první návštěvou jsem pochybovala o řadě referencí, zda nejsou "komerčního" charakteru. Původně jsem ani nechtěla změnit svého stomatologa a jen se poradit či konzultovat... První ošetření zubu byl pro mne opravdu neuvěřitelný zážitek v tom dobrém. Dnes již mám v této ordinaci za sebou ošetřeny čtyři zuby a souhlasím se všemi pacienty, kteří jsou nadšeni a do ordinace se těší - a tomu bych nikdy nevěřila jako člověk ve věku 50+ s řadou více či méně děsivých "zážitků" v zubních ordinacích doposud. Od diagnostiky a prezentace možností řešení, výhody či nevýhody, jistoty a rizika, cenové parametry, průběh ošetření lékaře za podpory sestřičky - to vše je v této ordinaci vlastně jedna velká krásná symfonie:-) Prostě neuvěřitelný zážitek, nenašla jsem NIC, co bych kriticky okomentovala... Pro všechny bojácné (jako já) podtrhuji, že nejen před a při zákroku NIC nebolí, ale nebolí NIC ani po něm! Kudy budu chodit, tudy budu chválit a doporučovat (a tedy pro nové pacienty už určitě nová místa brzy nebudou:-):-):-)

Sabina Žídková 31.08.2016 17:07:20

Já jsem vděčná, že se pan doktor přemístil do Ostravy a mám to štěstí využívat jeho služeb. S referencemi "brňaček" musím jen souhlasit. Díky jeho vlídnosti a lidskému přístupu jsem po x-letech začala chodit k zubaři s radostí a dokonce se i těšit na další návštěvu u něj. A s dětmi to pan doktor umí výtečně. Jeho léčba opravdu pomáhá :)

Zora Marková 01.06.2016 09:26:18

Pan Doktor Čech je opravdu skvělý.Myslím si,že takového nepotkáte zrovna na každém rohu.Vyřešil všechny mé desítky let trvající problémy a kromě nesmírné úlevy,kterou mi to přineslo mě zuby nezlobí,ale i zdobí :-) Velmi si vážím jeho úžasné práce a protože jsem měla ze zubních ošetření vždy neskutečný strach,chtěla bych tímto vzkázat všem kdo se bojí hodně a moc,že pan Doktor je pro Vás ta pravá a bezpečná cesta a vsadím se,že Vás to v péči jeho laskavých rukou velmi brzy přejde:-) Pane Doktore , ještě znovu velké a vděčné díky za vše a moc a moc mi budete v Brně chybět... Ať se Vám daří a máte mnoho tak šťastných pacientů jako jsem já :-) Zora Marková

Yvonna Šeligová 05.05.2016 14:18:46

Pane doktore, hledala jsem vás všude možně. Se zubaři jsem měla jen a jen špatné zkušenosti a hlavně plno strachu až do doby, než jsem přišla k vám. Opravdu musím říct - klobouk dolů před vaší prací a hlavně přístupu k pacientům. Moc vám chci poděkovat za péči, kterou jste mi věnoval. Z větší míry jste mě zbavil strachu a zuby mi dal do pořádku k mé naprosté spokojenosti. Ať se vám daří alespoň tak jako doposud. Ještě jednou moc děkuji. Šeligová

Ludmila Kutálková 04.05.2016 08:44:38

Dobrý den, pane doktore, chtěla bych Vám ještě jednou touto cestou poděkovat za Vaši perfektní práci, kterou jste odvedl na mých zubech během pouhých tří měsíců, kdy jsem k Vám mohla docházet. Především po Vašem ošetření krčků poprvé za mnoho let nevnímám, že vůbec nějaké krčky mám. Moc lituji, že jste mi už nestihl ošetřit i zbylé problematické zuby. Vaše péče a především Váš lidský, milý přístup mi bude v Brně chybět... lehce závidím Vašim novým klientům, ale přeji Vám, ať jich máte hodně, určitě budou spokojeni. Moc Vás zdravím.

Lenka Křivánková 02.05.2016 10:51:36

Pane doktore, co jste mi to udělal? Na Vaše zlaté ruce nedám dopustit, ale Ostravu mám opravdu moc z ruky :-( Přeji Vám hodně úspěchů a spoustu spokojených pacientů, tak jako jsem byla spokojená já .

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info