Reference - MDDr. Alexandr Čech

Reference našich pacientů:

Vložit zprávu do knihy návštěv

Zpráva

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Martha Dulkeridisova 18.01.2024 12:43:46

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli přijímáte nové pacienty děkuji Martha Dulkeridisová

Kristýna cervena 29.11.2023 09:21:01

Dobrý den nevím jak začít ale mám velký strach. Je to cca 10 let co nemám zubaře. Je mi 28 let a jsem úplně bez zubu. Nemám v ústech ani jeden dobrý zub. Všechny mám zkažené. Začalo to před 3.mi lety kdy jsem si vyrazila v predu 2 zuby a od te doby se zuby lamali a drtily. Když jsem je cistila rozdrtili se. Přestala jsem je tedy čistit. Ústa si vyplachuji jen ústní vodou. Mám už velké problemi. Mám strach co bude a nebude. Mám maleho syna a nedokážu si představit abych ho nechala. Nemám ani ponětí co se bude dít. Nesla jsem to hned řešit protože mám panicke hrůzy z doktoru. Moc Vás prosím o pomoc Předem Vám děkuji

Aneta Gotzyova 20.11.2023 05:49:51

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda přijímače nové pacienty naše paní zubařka už bohužel jde do důchodu a nemám kam jít s dvěma dětmi už jsem snad oblitala půl Ostravy .Jsme z Ostravy Poruby děkuji za odpověď

Šárka Velčovská 21.03.2023 18:47:21

K panu doktorovi Čechovi chodím skoro rok a s hodnocením jsem vyčkávala, až budu mít více zkušeností. A po tom roce a cca 10ti návštěvách můžu říct, že pan doktor je naprosto boží a sestřička taky! Pan doktor je profesionál, velmi pečlivý, není problém cokoli vysvětlit, na cokoli se doptat. Moje první návštěva před rokem byla plná obav, co mě čeká, jak to vše bude probíhat, každá další návštěva je pro mě víc a víc pohodová, protože dnes už je to u mě o naprosté důvěře. Vím, že není čeho se obávat - výkon bez bolesti, zuby precizně ošetřené a atmosféra v ordinaci úplně super. Skvělé je i to, že objednací časy platí skoro na minutu přesně a já si můžu v pohodě organizovat další čas. Můžete se k zubaři těšit? Pokud navštěvujete tuto ordinaci, tak ano! Děkuju panu doktorovi i sestřičce za skvělou péči i přístup!

Barbora 31.12.2022 13:58:43

K panu zubaři Čechovi jsem šla s velkým strachem. Zuby jsem měla ve špatném stavu, ale po krátké době jsem zjistila, že se v této ordinaci nemám čeho bát a vládne tu příjemná a klidná atmosféra. Mé poškození zubů bylo natolik vážné, že na začátku léčby jsem prodělala několik bolestivých zánětů, během kterých mi pan doktor vždy okamžitě a ochotně pomohl. Po první návštěvě jsem dostala detailní léčebný plán včetně cenové nabídky zákroků a na konci mé léčby byla tato suma skoro totožná. Podstoupila jsem také ordinační bělení zubů, které bylo někdy dost nepříjemné, ale výsledek stál rozhodně za to. Jsem ráda, že jsem měla štěstí a dostala jsem se do této ordinace. Pan doktor spolu se sestrou tvoří výborný tým. Děkuji!

Petr Popek 22.10.2022 13:42:26

Nejde jinak, než p. doktora Čecha jen chválit, protože nebýt jeho, kdoví, jak by můj chrup v dohledné době dopadl. Teprve až tady jsem poznal, že není "zubař" jako "zubař", protože mnoho lidí si na něho jen hrajou a někdo jím opravdu je a p. doktor Čech je díky bohu ten druhý případ, je to taková jehla v kupce sena, kterou když najdete, tak máte vyhráno (aspoň, co se vašich zubů týče) a já ji našel. Je to člověk na svém místě, skutečný odborník a jde vidět, že ho to ohromně baví a dáva do toho vše. Tady jde o naprosto profesionální a jedinečný přístup, se kterým se jen tak někde nesetkáte, všechno s váma ochotně probere, všechno vysvětlí, ukáže a vykalkuluje. Veškeré zákroky jsou dělány velmi precizně, navíc zcela bez bolesti, dokonce i samotná aplikace umrtvovací injekcí, která diky znecitlivujícímu gelu vůbec nebolí, takže tady v žádném případě nepociťujete takové to nepříjemné píchnutí. Tohle jsem u předešlých zubních lékařů nikdy nezažil. Samozřejmě je potřeba pochválit i zručnou, mladou, vstřícnou a usměvavou sestřičku, která taky dobře ví, co dělá a jejich sehranost při zákrocích dělá z téhle ordinace jedno neobyčejné místo, do kterého se vždy vracíte s nadšením, protože teprve až tady dobře víte, že o váš chrup je maximálně postaráno.

Hana Jurečková 08.07.2022 10:35:43

K panu doktoru Čechovi jsem přešla na doporučení a jsem za to velmi ráda. Byla jsem překvapena jak velký je rozdíl v péči mezi zubaři. Už jen to, že jsem na rentgen nemusela jinam, ale vše bylo na jednom místě. Rentgeny mi byly provedeny velmi pečlivě, a díky tomu mi pan doktor přišel na kazy, které měsíc zpátky moje bývalá zubařka neviděla a podchytil tak začínající problémy v čas. Ošetření bylo následně velmi profesionální a pečlivé. Chtěla bych proto touto cestou poděkovat nejen panu zubaři ale i paní sestřičce za skvělou péči.

Dagmar Posoldová 21.06.2020 22:42:32

Pane Doktore Čechu, děkuji Vám i celému Vašemu týmu za neskutečnou profesionální péči a to jak stomatologickou, estetickou, ale také lidskou. Návštěvy u Vás pro mě byly zážitkem v tom nejlepším slova smyslu. U Vás jsem měla možnost na vlastní kůži poznat stomatologickou péči budoucnosti. Přeji Vám všem pevné zdraví, hodně spokojených pacientů a pracovních úspěchů. S úctou a poděkováním Dagmar Posoldová

Vlasta Sokolová 01.01.2020 23:50:24

K panu doktoru Čechovi jsem chodila v Brně (ostatně jako celá moje rodina) a mohu ho jen doporučit. Včera se mi rozpadl zub, který mi chtěl spravit, otálela jsem a udělala chybu, do Ostravy to je pro mě opravdu daleko. Přeji mu hodně spokojených pacientů a štěstí v osobním životě.

Olga Balková 08.12.2019 15:23:58

Vážený pane doktore, dovolte, abych Vám poděkovala za vysoce odbornou a kvalitní lékařskou péči. Nedílnou součástí Vaší moderní ambulance je zobrazovací diagnostika a mikroskopická stomatologie, ale především Vaše lékařská odbornost, zkušenost, znalost, přístup a ochota je pro klienta zárukou, skvělé a vysoce profesionální, lékařské práce. Dík, patří také příjemné, milé sestřičce a celému týmu MDDr.Alexandra Čecha. Balková Olga.

David Bartek 05.03.2019 00:02:16

Ještě jednou velké poděkování pro pana doktora Čecha. Perfektní mladý lékař, odborník, se skvělým lidským přístupem. Již v průběhu mé zahraniční cesty se mi snažil alespoň vzdáleně pomoci ve formě rad, emailů, včetně el.receptu na atb. Při zpáteční cestě plné bolesti a návštěv víkendových služeb zubní pohotovosti ať v Brně potažmo v Olomouci jsem se za pomocí analgetik nemohl dočkat pondělní návštěvy u pana doktora. Pan doktor se mi příkladně věnoval jak v pracovním čase tak následně i na úkor svého volného času při řešení mého ne zcela jednoduchého problému. Příkladná lékařská péče a přístup. Ještě jednou panu doktorovi a jeho celému týmu včetně záskoku náhradní paní sestřičky moc děkuji.

Kristýna Cedivodová 14.02.2019 07:45:26

Pana doktora Čecha jsem navštívila na doporučení mé sestry, která byla hrozně spokojená. A teď chápu proč... Mladý, sympatický tým lidí, který ví co dělá a jde vidět, že ho ta práce baví. Vše vždy dokonalé vysvětlí a ukáže. Veškeré zákroky jsou BEZ BOLESTI, což bylo pro mě něco neskutečného a něco co jsem u zubařů dosud neznala. Vyjít od zubaře vysmátá? Přesně takhle to tady mám... Neskutečný Pan doktor a usměvavá, milá sestřička mi pomohli překonat strach ze zubaře, za což jim patří obrovský dík. Nemůžu jinak než chválit, chválit a chválit.

Hana Gruntová 03.02.2019 23:56:56

K panu doktorovi jsem se dostala po několika letech bez zubaře (odešla do důchodu a nikdo jiný v okolí nebral) a nestačila jsem se divit, jak propastný rozdíl je mezi “starou” a supermoderní zubařinou. Nemám sice srovnání s péčí u zubařů středního věku, ale oproti mé bývalé zubařce důchodového věku je to nesrovnatelné. Ano, ošetření včetně plombování (amalgámem) netrvá 15 minut, ale u pana doktora Čecha hodinu a půl (fotokompozitní bílou výplní) a není rozhodně zadarmo, ale zato je výplň udělána velmi pečlivě a vypadá esteticky. Musím také pochválit flexibilitu termínů ošetření. Během 3 měsíců mi pan doktor stihl opravit všech 9 zubů a to jsem z toho ještě 2x 14 dní měla pauzu po vytržení 2x dvou osmiček. Všichni přede mnou už popsali milý a profesionální přístup pana doktora, já pro představu ještě uvedu pár rozdílů v práci oproti své staré zubařce, proč si myslím, že stojí za to si připlatit: Díky rentgenu a mikroskopu pan doktor nevrtá “naslepo”, ale vyvrtá to, co je skutečně zkažené. A navíc vrtání fakt nebolí, díky lokální anestezii (ale brnění v hlavě je furt nepříjemné, s tím se nedá nic dělat). A dokonce nebolí ani samotná injekce, protože pan doktor používá před vpichem znecitlivující gel, což je super zpráva, hlavně pro padavky jako jsem já (na chirurgii před trháním jsem si ho musela vyprosit). Jen ta kovová injekční stříkačka vypadá před očima stále dost děsivě a to opíchávání trvá překvapivě dost dlouho, což je ale také správně, aby anestetikum fungovalo dobře a nepíchalo se “do živého”. Jako úplně super věc mi přijde použití kofferdamu - takové gumové roušky kolem zubu, kam padá veškerý odpad z vrtání, který sestřička odsává, a nic díky tomu nepadá přímo do pusy a nemusí se celou dobu vyplachovat ústa a vyplivovat kousky zubu a plomb. A sluneční brýle, které dostanete po ulehnutí na lehátko se taky hodí, nejen proti světlu nad Vámi, ale také proti prskání od vrtačky:-) Jediná nevýhoda je, že po ošetření člověk ještě pár hodin šišlá, než odezní anestezie, s tím je třeba počítat, obzvlášť u spodních stoliček, a zejména pokud pracujete mluvením s lidmi, doporučuji nechat si volno ještě aspoň 3 hodiny po ošetření. Na začátku při první návštěvě pan doktor podle rentgenu celého chrupu + rentgenů mezizubních prostor, které si dělá přímo v ordinaci (nikam jinam nemusíte), zaznamená do PC kazy, které je nutné opravit, vše ukáže na monitoru a vysvětlí případné dotazy. Následně udělá plán ošetření a kalkulaci a zašle Vám to mailem. Vy se doma zhrozíte nad tou šílenou částkou, ale pak to stejně prubnete a po první návštěvě už nebudete chtít nikam jinam :-)

Jana 02.08.2018 17:10:12

Nejlepsi zubar jakeho jsem poznala a ktery mi opravil 16 zubu BEZ bolesti????????navic jsem ani injekce necitila.K jinemu uz nikdy nepujdu ????a vrele doporucuju...

Roman Sosna 24.05.2018 20:59:22

Kdybych měl srovnat zubaře před deseti, dvaceti lety - nemám špatné zkušenosti, ale tohle je něco jiného. Mladý sympatický tým, moderní vybavení, kvalitní materiály, poslední trendy. Pana doktora práce evidentně baví a sestřička je taky výborná. Mám za sebou opravy v rozsahu asi patnácti hodin a s průběhem i s výsledkem jsem velmi spokojen. Já jsem technicky založený a bylo pro mě inspirující sledovat pana doktora při práci. A pokud ve vás vzpomínka na zubaře vyvolá negativní pocity, doporučuji tady vyzkoušet.

Věra Římanová 10.05.2018 18:33:27

Ordinaci pana doktora jsme navštíli před více jak rokem, když jsme hledali nového zubního lékaře. Po první návštěvě, kdy nám byl navrhnutý plán zákroků i s cenami, jsme trochu váhali. I tak jsme se zaregistrovali s manželem. Následně i děti. První s ošetřením byl 7letý syn. U bývalé lékařky děti vždy řev a nechtěli ani otevřít pusu. Po ošetření se synem jsme odcházeli bez jediné slzy a v naprostém klidu. Také první ošetření manžela, k zubaři chodil jen akutně, proběhlo podle jeho slov skvěle a těšil se na další. I starší syn se díky panu doktorovi začal o zuby starat mnohem lépe. Každé ošetření a zákrok pan doktor předem vysvětlí, probere. Děti se přestaly zubního lékaře bát a za to jsem moc ráda. I já sama jsem s celkovou léčbou velice spokojená. Moc děkuji za skvělý přístup celého kolektivu dentálního centra.

Martin Pospíšil 30.12.2017 21:31:51

Zcela upřímně musím říct, že nevím a ani raději nechci příliš domýšlet, co by s mými zuby bylo bez péče pana doktora Čecha, kdybych do jeho ordinace před rokem nepřišel. I přes svůj mladý věk byl stav mých zubů tehdy poměrně dost špatný, můj přístup k domácí prevenci laxní a nakonec jsem už i vynechával preventivní prohlídky. Samozřejmě ze všeho viním jen sebe, nicméně zpětně ve srovnání nutno říci, že kvalita péče u mé předešlé paní zubařky rozhodně nebyla dobrá. Především se používaly zastaralé a zbytečně invazivní postupy a se zákroky se opravdu velmi spěchalo, což se bohužel dříve nebo později u pacienta negativně projeví. Chápu, že úhrady většiny úkonů zdravotními pojišťovnami jsou nízké a vytvářejí trochu začarovaný kruh, nicméně v mém dnešním vnímání jsou takováto ošetření jednoznačně velmi krátkozraká. Nikdy jsem také nepoznal, co to je znecitlivující injekce a ani rentgenový snímek mi nebyl nikdy udělán. Žádná osvěta, poučení či doporučení a nakonec i nálada v ordinaci vládla vcelku nepříjemná. To je však minulost, protože nyní již chodím do ordinace, světe div se, s nadšením, že budu mít další zub perfektně ošetřený. Pan doktor je odborník na svém místě. Jde vidět, že své práci dokonale rozumí a těší ho jen stoprocentně provedené ošetření, i kdyby mělo nakonec trvat déle, než se předpokládalo. Když jsem měl akutní bolest související s kořenovými kanálky a panu doktorovi jsem o ní napsal až na konci dne, pomohl a ošetřil mi zub i po ordinační době. Vše pro pacienta srozumitelně vysvětluje a když je to vhodné, tak i vyfotí pár snímků během ošetření, které později pacientovi ukáže a vysvětlí. Pochopil jsem tak konečně i hlavní zdroj mých předešlých problémů se zuby, což je zásadní předpoklad, abych se s ním mohl zkusit vypořádat a problémy se neopakovaly. Během ošetření nic nebolí, nálada skvělá a používané technologie jsou kapitolou sama pro sebe - tak trochu budoucnost již dnes. Mohl bych psát dál a dál, ale komentář je už dlouhý a tak již jen krátce. Opravdu jsem vděčný panu doktorovi, že mě a později i mou přítelkyni přes plný stav přijal mezi své pacienty a všechny zuby nám opravil. Nesmírně si jej vážím a každému, komu záleží na zdraví svých zubů, můžu pana doktora jedině doporučit.

Jana Sommerová 11.05.2017 15:15:18

Do této ordinace jsem šla na doporučení svého kamaráda, taktéž zubaře (který měl plno) a musím říci, že po obdržení cenové kalkulace jsem velice váhala. Vzhledem k tomu, že zubů k opravě bylo spousta, celková cena byla tedy opravdu vysoká. U své dosavadní zubařky jsem neplatila téměř za nic (ale zpětně nutno říci, že to také podle toho vypadalo). Říkala jsem si, jestli to za to stojí, jestli se raději nepoohlédnout po zubaři, který by třeba nepoužíval nejmodernější metody a materiály, ale vyšlo by to levněji, ale nakonec jsem se rozhodla, že zkusím začít, že odejít mohu kdykoli. Hned po prvním zákroku jsem pochopila, že už neodejdu. Rozdíl v přístupu k pacientovi oproti všemu, co jsem doposud zažila, stejně jako rozdíl v úrovni péče, je tak obrovský, že když se to budu snažit popsat, bude to vypadat neuvěřitelně a neskutečně. Nejenže je vše naprosto bezbolestné – osobně jsem při zákrocích velmi často usínala - pan doktor i sestřička jsou vždy příjemní a milí, pan doktor je navíc ochoten vše dopodrobna vysvětlit, ale výsledek je pro mě naprostým překvapením, protože jsem ani netušila, co vše je možné! Rozdíl mezi mými zuby „před“ a „po“ je asi stejně výrazný, jako když reklama v televizi ukáže stopadesátikilovou, ošklivou babu a poté krásnou štíhlou modelku, která se takto změnila, když jen pár týdnů užívala nabízený přípravek. Jenže v tomto případě nejde o lež a vyhozené peníze, ale o skvěle odvedenou práci. Nelituji jediné koruny, kterou jsem do svých zubů v této ordinaci investovala. Marně se snažím přijít na nějaké negativum, abych tomuto hodnocení dodala věrohodnosti. Ne, opravdu mě nenapadá, co vytknout... :-)

RNDr. Šárka Heryánová 11.10.2016 21:02:21

Před první návštěvou jsem pochybovala o řadě referencí, zda nejsou "komerčního" charakteru. Původně jsem ani nechtěla změnit svého stomatologa a jen se poradit či konzultovat... První ošetření zubu byl pro mne opravdu neuvěřitelný zážitek v tom dobrém. Dnes již mám v této ordinaci za sebou ošetřeny čtyři zuby a souhlasím se všemi pacienty, kteří jsou nadšeni a do ordinace se těší - a tomu bych nikdy nevěřila jako člověk ve věku 50+ s řadou více či méně děsivých "zážitků" v zubních ordinacích doposud. Od diagnostiky a prezentace možností řešení, výhody či nevýhody, jistoty a rizika, cenové parametry, průběh ošetření lékaře za podpory sestřičky - to vše je v této ordinaci vlastně jedna velká krásná symfonie:-) Prostě neuvěřitelný zážitek, nenašla jsem NIC, co bych kriticky okomentovala... Pro všechny bojácné (jako já) podtrhuji, že nejen před a při zákroku NIC nebolí, ale nebolí NIC ani po něm! Kudy budu chodit, tudy budu chválit a doporučovat (a tedy pro nové pacienty už určitě nová místa brzy nebudou:-):-):-)

Sabina Žídková 31.08.2016 17:07:20

Já jsem vděčná, že se pan doktor přemístil do Ostravy a mám to štěstí využívat jeho služeb. S referencemi "brňaček" musím jen souhlasit. Díky jeho vlídnosti a lidskému přístupu jsem po x-letech začala chodit k zubaři s radostí a dokonce se i těšit na další návštěvu u něj. A s dětmi to pan doktor umí výtečně. Jeho léčba opravdu pomáhá :)

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení